Ponuka na mieru

Máte záujem o hliníkové alebo plastové okná? Využite náš dopytový formulár a urobíme Vám ponuku na mieru

Želám si ponuku na mieru

Novinky

Poradenstvo

Ako správne vetrať?

Nové plastové okná alebo hliníkové okná si žiadajú určité zmeny v návykoch. Vaše nové okná budú tesniť podstatne lepšie ako tie pôvodné. Preto je nutné prispôsobiť režim vetrania miestností novému stavu. Staré okná väčšinou netesnili nie len po stránke tepelnej, ale taktiež nimi prechádzal niekoľkonásobok odporúčaného množstva vzduchu.

Predstavujeme

Salamander BluEvolution 92

Nielen moderný dizajn je to, čo tvorí vynikajúci dojem z plastových okien systému BluEvolution 92 ale aj špičková konštrukcia profilu tvorí túto novú generáciu prvotriedneho okna.

O nás

Viac ako 25 rokov sa naša spoločnosť zaoberá dodávkami a montážou plastových okien, hliníkových okien, eurookien a príslušenstva.

Za tento čas sa dostala do povedomia zákazníkov ako všestranná a flexibilná spoločnosť schopná plniť individuálne želania zákazníkov v oblasti výplní otvorov.

Filozofia firmy spočíva v komplexnosti dodávky, vrátane odbornej pomoci pri hľadaní optimálneho riešenia okna a dverí z hľadiska tvaru, vzhľadu a jeho teplotechnických parametrov.

Viac ako 25 rokov Vám prinášame komplexnosť riešení výplní otvorov a ich doplnkov

Prečo okná a riešenia od nás?

  • Zabehnutá firma pôsobiaca na trhu od roku 1999. Vlastné montážne skupiny, vyškolené vo výrobe okien.
  • Školený personál vo vzorkovej miestnosti, individuálny prístup k zákazníkovi v príjemnom prostredí.
  • Každý zákazník dostane kompletnú zmluvu s presnou špecifikáciou okien, doplnkov a všetkých prác, s jednoznačne stanoveným termínom dodávky, zárukami a návodmi na obsluhu a údržbu.
  • Široký sortiment výrobkov (plastové okná, hliníkové okná, eurookná) pochádzajúci od preverených dodávateľov uspokojí aj najnáročnejšieho zákazníka.
  • Na želanie vykonávame montáž pomocou špeciálnych tesniacich pások v súlade s najnovšími poznatkami v tejto oblasti.
  • Rýchly záručný a pozáručný servis, vyškolenými pracovníkmi.